Centra testowe
Wilson tennis advisory staff
Wilson Tennis Advisory Staff Program to program dedykowany trenerom i klubom tenisowym ściśle współpracującym z marką Wilson. Przynależność trenera lub klubu do programu WAS oznacza, że dany trener lub klub są cenionymi profesjonalistami w dziedzinie tenisa, którzy zostali wybrani przez markę Wilson do jej promowania na rynkach międzynarodowych i krajowym.
Centrum tenisowe jak i trenera przynależącego do programu Wilson Tennis Advisory Staff można rozpoznać dzięki dedykowanym logotypom umieszczonym na odzieży oraz materiałach wizerunkowych marki Wilson umieszonych na terenie klubu. Każdy z trenerów objętych programem WAS dysponuje dodatkowo pakietem sprzętu testowego wybranego przez markę Wilson, który można przetestować pod jego opieką i na warunkach określonych przez trenera lub współpracujący z nim klub.
Zapytaj trenera WAS o sprzęt marki Wilson
Zapytaj trenera WAS o sprzęt marki Wilson

Centra tenisowe oraz trenerzy zrzeszeni w programie WAS dzięki znajomości marki Wilson i jej oferty produktowej pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu i akcesoriów tenisowych znajdujących się w aktualnej ofercie marki.

Dzięki przynależności do programu WAS trenerzy mają możliwość przyznawania specjalnych bonów uprawniających do preferencyjnego zakupu sprzętu tenisowego marki Wilson w wybranych sklepach.

Informacje o bonach zniżkowych uzyskasz u trenera
Wilson Tennis Advisory Staff oraz Trenerów współpracujących z marką Wilson